Nota Prawna


Zawartość niniejszego serwisu internetowego jest własnością firmy P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. i chroniona jest przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Z wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron www nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez zgody P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o.o. udzielonej na piśmie, bądź bez podania źródła tych informacji. Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zmieszczone na naszych stronach internetowych, stanowią zarejestrowane znaki towarowe i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zgodnie z Dyrektywą 2011/83/UE prowadzimy tylko działalność B2B oferując produkty dla firm (przedsiębiorstw przewozowych i warsztatów montażu filtrów).

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego zostały podane właściwie. P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, niekompletność lub nieaktualność informacji oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące rezultatem oparcia się na tych informacjach. P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu. Użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z korzystaniem z serwisu. Otrzymując dostęp do stron serwisu internetowego użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez sieć Internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.

P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. informuje, że dane podane na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług świadczonych użytkownikom serwisu internetowego, klientom i partnerom P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Serwis internetowy P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. posiada linki do stron osób trzecich. P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach, a możliwość połączenia z taką stroną nie będącą własnością P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. nie oznacza, że P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. rekomenduje taką stronę, produkty czy usługi, o których mowa na stronach osób trzecich. Użytkownik decydując się na skorzystanie z tych linków, aby uzyskać dostęp do stron osób trzecich czyni to na własna odpowiedzialność.

W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej, prosimy o kontakt: wlodzimierz.nowotarski@filtryeuro5.pl lub na adres firmy: P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. Tel. +48 61 8530 649, tel./fax + 48 61 8518-566 od 11.00-17.00.

Firma P.U.P.T. I O. ATUT Sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Zarząd ATUT.Filtryeuro5.pl
Przedsiębiorstwo Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego ATUT Sp. z o. o.
60-813 Poznań, Zwierzyniecka 10

 

Tagi:

wynajem autokarów Poznań, autokary Poznań, autokary turystyczne Poznań, busy w Poznaniu, autokary 50 os,, autokary 20 osobowe, autokary 28 osobowe Poznań, autokary 30 osobowe Poznań, wynajem autokarów turystycznych Poznań, autokary na wycieczki szkolne Poznań, autokary 55 osobowe Poznań, autokary Mercedes, autokary Setra, autokary MAN, minibusy Poznań, mikrobusy Poznań, midibusy Poznań, mikrobusy Ford, autokary 60 osobowe Poznań, wynajem autokarów 60 osobowych, wynajem autokarów 50 osobowych, wynajem autokarów 55 osobowych, wynajem autokarów 30 osobowych, wynajem autokarów 28 osobowych, filtry cząstek stałych do autobusów, nalepki ekologiczne Dania, nalepki ekologiczne Francja, nalepki ekologiczne Austria, nalepki ekologiczne Wielka Brytania, nalepki ekologiczne Niemcy, autobusy Poznań, autobusy 20 osobowe, autobusy 30 osobowe, autobusy 40 osobowe, autobusy 50 osobowe, autobusy 55 osobowe, autobusy 60 osobowe, autobusy 65 osobowe, rejestracja i rozliczenia VAT przewoźników osób, rejestracja VAT Chorwacja, rejestracja VAT Słowenia, rejestracja VAT Austria, rejestracja VAT Dania, rejestracja VAT Belgia, rejestracja VAT Holandia

339total visits,3visits today